Ak som po niečom vo svojom živote skutočne priam neuveriteľne túžila, tak to bolo to, aby som mala oči ako bábika. Aby som nimi mohla klipkať a hádzať sa na všetkých ľudí taký pohľad, že z toho naozaj doslova odpadnú. To však bolo niečo, čo pre mňa bolo neuveriteľne ťažké. Je to jednoducho tak, pretože nech sa deje čokoľvek, musíte si uvedomiť, že všetko sa nedeje len tak bez príčiny. Musíte myslieť dopredu. Musíte myslieť na to, čo je pre vás dôležité a čo je pre vás podstatné. Ale pre mňa boli moje oči skutočne všetkým. Čo ma však trápilo, boli moje krátke mihalnice. Našťastie, dnes už existujú spôsoby, ako sa to dá vyriešiť naozaj veľmi rýchlo.

očka

Kto by bol povedal, že ma zachránia práve umelé mihalnice ? To je niečo, čo by možno človek nečakal, ale mne naozaj dlho trvalo, kým som sa k tomu odhodlala. Verím tomu, že nech sa deje čokoľvek, mala by som to vyskúšať a mala by som urobiť všetko preto, aby to naozaj fungovalo. Veď predsa len, človek si musí vybrať niečo, čomu môže naozaj stopercentne dôverovať, a to sa stane len vtedy, keď používate skutočne kvalitné veci, ktoré majú svoj vlastný význam. Nie je presne toto niečo, čo potrebujete? Nie je toto naozaj vec, ktorá vás bude skutočne baviť a napĺňať?

řasa

Ja mám pocit, že som našla naozaj tie najlepšie mihalnice na svete a aj na internete si prečítate, že mám pravdu. Je jasné, že sú to práve ardell a ja na ne nedám dopustiť. Neskúšala som ich len ja, ale aj moje kamarátky a boli priam nadmieru spokojné. Preto si myslím, že už o tom ani nemusím tak veľa básniť, ony jednoducho hovoria za seba práve tým, aké sú perfektné. Každý, kto by chcel mať krásne mihalnice, ale príroda ho nimi neobdarila, si musí byť istý tým, že presne toto je riešenie, ktoré potrebujete. Ja ich potrebujem a myslím si, že ich budete potrebovať aj vy.