Máte málo energie, nechce sa vám ani vstať z postele. Únava sa dá poraziť rôzne, napríklad kávou, energetickými nápojmi č pravidelným športovaním. Čo tak ale vyskúšať niečo iné? Napríklad takú erotic massage, ktorá vám oddá toľko energie, že nebudete vedieť čo s ňou. Žena s tetovaním na ruke sedí pro stole, má zatvorené oči a naťahuje sa.jpg

Erotic massage je špeciálna masáž, pri ktorej nejde ani tak o boľavé svaly či zaseknutú platničku, ale o erotogénne zóny a intímne partie na tele masírovaného. Môže prebiehať rôzne, fantázii sa medze nekladú a je len na vás, ako si ju užijete najlepšie. Základom je kvalitný masážny olej, čistá posteľ a hlavne odhodenie všetkých zábran.
Pri erotickej masáži môžete byť masírovaný rukami, chodidlami, poprsím alebo intímnymi partiami ženy. Presne to isté platí aj v opačnom garde.

Možno sa pýtate, ako je možné, že masáž s dávkou erotiky, dokáže človek nabiť novou životnou energiou. Aj keď sa mnohí z nás snažia sexualitu vo svojom živote potlačiť, v skutočnosti ide o jednu z podstatných vecí, ktorú by sme nemali zanedbávať. Všetko v našich životoch, sa točí práve okolo sexu. Rozmnožovanie ako také, je základným pudom všetkého živého. Ak by neexistovala príťažlivosť medzi opačnými pohlaviami, tak by sme veľmi skoro vymreli. Sexualita je teda základom každého z nás, a preto je logické, že pomocou nej, môžeme svojmu telu a mysli zásadne pomôcť.Bosé chodidlá trčia spod paplóna a z postele.jpg

Dôležitou otázkou je ešte to, ako často by ste sa mali nechať masírovať, aby ste dostali dostatok, tak potrebnej, energie. Je to veľmi individuálne. Najlepšie je, ak si erotickú masáž doprajete aspoň raz za týždeň. Masáž pomôže však aj ako rýchla záchrana. Ak sa cítite unavení a pod psa, požiadajte svojho partnera o takúto službičku. Uvidíte, že neoľutujete ani vy a ani ten, kto bude masírovať. V salóne, sa totiž masáž končí len masážou, no v súkromí sa žiadne hranice nekladú.