Nikdy by som si nepomyslel, že práve ja budem raz potrebovať tabletky na erekciu. Viem, že si to myslí každý jeden chlap. Nikto predsa dobrovoľne nemyslí na to, že bude mať problémy so sexom. To je hlúposť, ktorá je určite úplne mimo. No napriek tomu si musíte občas povedať, že všetko je možné. Inak vás to zaskočí presne tak, ako to zaskočilo mňa. Chcel som byť vždy niekto, kto bude naozaj perfektný. A hlavne na sexe mi záležalo tak veľmi, že sa mi tomu nechcelo nikdy veriť. Ale napriek tomu som si povedal, že sa tým proste nenechám odradiť. Voči svojej partnerke som bol úprimný, práve preto som sa rozhodol jej povedať, že mám proste v sexe veľký problém.

růžové vlasy

Ona bola našťastie vždy taká akčná, že jej veľa nebolo treba k tomu, aby hneď neutekala za počítač a nenašla tú najlepšiu viagru, ktorá sa podarila. Nebudem tvrdiť, že nie. O viagre som toho síce už počul veľmi veľa, ale to neznamená, že som k tomu nebol nikdy skeptický. Práve naopak. Nechcelo sa mi veriť tomu, že mi pomôže len nejaká malá pilulka. Opak bol však pravdou a mne sa nechcelo veriť tomu, ako rýchlo mi niečo také pomohlo a ako rýchlo to zaúčinkovalo.

modelka

Neveríte, kým neuvidíte. Ale každý jeden chlap, ktorý má pri sexe problém, by si mal dať pozor na to, čo robí a mal by urobiť maximum preto, aby veci fungovali tak, ako fungovať majú. Nech sa deje čokoľvek, buďte pripravený na to, že aj ten najväčší sexuálny diabol sa môže v niečom seknúť. Musíte sa na to zamerať a veriť tomu, že aj keď možno máte pocit, že niečo nie je podľa vašich predstáv, občas to aj tak stojí za to. Nebojte sa urobiť všetko preto, aby ste sa s tým popasovali. Nezametajte vaše problémy pod koberec. To môže byť oveľa horšie a môže to všetko iba viac pokaziť. A vy predsa nechcete, aby sa ešte viac pokazilo niečo, čo tak či tak nefunguje celkom na sto percent. Nebojte sa hovoriť o tom so svojimi polovičkami.