O sexe a erotike sa niekedy tvrdí, že povznáša až do oblakov, a že je to sprievodca celým Vesmírom. Cieľom každého erotického a sexuálneho snaženia je orgazmus, a keď sa nad tým zamyslíte trochu viac do hĺbky, zistíte, že orgazmus sa dá docieliť mnohými technikami v kontakte s jedným človekom, s viacerými ľuďmi, alebo autoerotikou (masturbáciou).

masážny olej

Čo je to vlastne orgazmus – je to len pocit, stav blaženosti, vnútorného uspokojenia a šťastia. V skutočnosti nemá nič spoločné ani s hmotným majetkom, a dokonca ani s fyzickým telom, prežíva ho nesmrteľná duchovná bytosť a využíva na to svoje telo ako prostredníka. Docieliť orgazmu možno aj pomocou nuru masáže a tvrdiť, že je to niečo podradné v porovnaní s klasickým sexom, je pochabosť a hlúposť. Najprv nuru masáž vyskúšajte, a potom sa o nej vyjadrujte.

masážne pomôcky

Orgazmu predchádza naladenie – aby sme orgazmus mohli prežiť, musíme sa cítiť spokojní a naladení. Napríklad nesmieme byť hladní, nesmieme sa nám chcieť ísť na WC, nesmieme byť vystresovaní a preťažení mnohými úlohami a informáciami. Musíme byť dobre regenerovaní spánkom a mať aj vhodné intímne prostredie. Tých podmienok je skrátka až dosť, a o to všetko sa vám postarajú aj masérky v erotickom salóne, teda okrem vášho nasýtenia pokrmom a predchádzajúceho spánku, samozrejme. Masérka sa bude snažiť vytvoriť také miesto, kde sa na orgazmus budete tešiť. A nielen na orgazmus, ale aj na fázu, ktorá mu predchádza.

Vyhovie vašim túžbám – masérky sú tu na to, aby vám vyhoveli, nie aby to bolo obrátene. Nuru je masáž vykonávaná čo najväčšou plochou ženského tela, ale to neznamená, že by sa masérka nemohla venovať partiám, ktoré vám vyhovujú viac, napríklad vášmu zadku alebo zátylku. Mnohí muži dopytujú napríklad aj hladenie slabín a bruška s pupkom, niekomu vyhovuje trenie päty na chodidle, niekto môže preferovať oblasť bedier. Zvýšenie pozornosti u niektorých telesných partií môže sprevádzať túžba po odstránení blokády, energetického bloku, ktorý si dotyčný priniesol z nejakej nepríjemnej životnej skúsenosti.