Moderná rýchla doba prináša so sebou inovatívne spôsoby doručovania zásielok. Mnohí prepravcovia kladú veľký dôraz na správne, funkčné a kvalitné zabalenie zasielaného tovaru.

Plastové obálky patria medzi najkvalitnejšie materiály vhodné na doručenie výrobkov.

Sú vyrobené z kvalitného a pevného plastu. Vo vnútri majú tmavú fóliu, ktorá zabezpečí nepriehľadnosť obálky a nie je možné vidieť jej obsah. V ponuke je viacero rozmerov, väčšinou od 155 x 255 mm. Dodávajú sa v sadách po 100 ks, na vyžiadanie je možné dodanie menšieho množstva. Sú vode odolné, nepriepustné a dokonale chránia tovar pred poškodením a prachom.

letters-2306458_640

V ponuke sú aj plastové obálky s uchom, ktoré sa dajú zavesiť a sú ideálne pre ľahkú manipuláciu.

Plastové obálky sú určené na bezpečné zasielanie textilu, tlačovín, ale aj drobných cenných predmetov, prípadne spisov. Využíva ich aj medzinárodná preprava z dôvodu ich skladnosti a mimoriadnej odolnosti. Nahrádzajú pôvodné papierové obaly, ktoré zaberali veľa miesta a mali vysoké náklady na prepravu a doručenie tovaru.

V ponuke sú viaceré farebné vyhotovenia, od neutrálnych farieb až po sýte farby ako napríklad modrá, oranžová alebo ružová plastová obálka. Obálky majú nepriedušné uzatváranie vďaka ohybnej samolepiacej fólii.

Ich veľké využitie je aj pri balení zásielok v e- shopoch.

Takisto sa tešia obľube aj v kanceláriach, sú vhodné na interné doručovanie dokumentov a spisov.

envelope-2575249_640

Požiadavky na doručenie tovaru sú vysoké. Zásielka musí byť doručená nielen načas a v požadovanej kvalite, ale musí byť aj vizuálne príjemná. Plastové obálky, najmä farebné, zaujmú svojím jednoduchým a zároveň elegantným dizajnom a vysokou funkčnosťou. Pri jej otváraní máte pocit diskrétnosti a obsah obálky patrí iba Vám. Jej pružnosť, pevnosť a odolnosť Vás príjemne prekvapí a bude pre Vás inšpiráciou v domácnosti alebo na pracovisku.

Pretože aj doma máme nespočetne veľa maličkostí, ktoré vieme do nich uložiť a najmä farebne rozlíšiť. Ich využitie je mimoriadne široké.