Ak vo svojom podnikaní manipulujete s tovarom, uskladňujete ho, alebo transportujete, určite Vás osloví sortiment spoločnosti PK Group SLOVAKIA, s. r. o. Ponúkajú Vám široký sortiment prepravných produktov. Nájdete u nich kvalitné polyetylénové prepravky, ktoré sú ideálne na prepravu mäsa, zeleniny, ovocia, pečiva alebo cukrárskych produktov. Sú stohovateľné a v prípade záujmu je možné ich potlačiť logom Vašej firmy. Rovnako si môžete kúpiť euro prepravky, a to s vekom alebo bez veka, podľa toho, čo Vám viac vyhovuje. Na výber máte viacero druhov euro prepraviek, ako napríklad perforované, skladateľné, priemyselné a podobne.

preprava tovaru

Veľmi praktickým doplnkom k prepravkám patrí podvozok. Ten zabezpečí jednoduchú a bezpečnú manipuláciu s plnými prepravkami. O jednoduchý presun prepraviek sa postarajú transportné priemyselné kolieska https://www.pkgroup.sk/transportne-priemyselne-kolieska/. Veľmi obľúbené sú Supratech kolieska, ktorých vidlica je vyrobená z oceľového výlisku a následne je pozinkovaná. Otočné kolieska sú veľmi praktické, nakoľko je manipulácia s nimi jednoduchá. Výhodou Supratech koliesok je ich presné gulôčkové ložisko. Rovnako populárne sú aj kolieska s hliníkovým diskom. Ich šedá guma koliesok nevytvára šmuhy na podlahe.

koleso

Stred týchto koliesok je vyrobený z hliníkovej zliatiny. Ekonomickou voľbou pre Vaše podnikanie sú priemyselné kolieska s plastovým diskom. Za nízku cenu tak môžete získať kvalitné kolieska s čiernou gumovou obručou. V ponuke PK Group nájdete aj veľké boxy, plastové palety, pojazdné kolieska, plastové sudy, ale aj barely. Zefektívnite Vaše podnikanie s prepravnými produktmi a príslušenstvom od spoločnosti PK Group. V ich prehľadnej ponuke nájdete zaujímavé produkty pre Vašu firmu, ale aj domácnosť. V prípade, že máte nejaké otázky ohľadom produktov, či nákupu, neváhajte elektronicky kontaktovať oddelenie obchodu a marketingu, a to na adrese info@pkgroup.sk.