rodina
Súrodenci, rodičia, blízke vzťahy, všeobecné rodinné informácie. Príležitostne ženy môžu mať nejaké bláznivé príbehy o rodinných príslušnostiach, najmä ak existuje zvláštna situácia, len zostávajú zaangažovaný buďte pokojný keď sa to stane. Keď sa Vám dievča zverí na prvom rande s nejakými vecami, ste jej veľmi sympatický.

fotograf

kariéra
Čo robíte pre svoj život? Čo ťa viedlo k tejto kariére? Prečo sa Vám to páč? Ale hlavne zaujímajte sa o jej život a o jej kariéru.

vzdelanie
Kam chodí do školy? Na čo ide? Ak má titul, čo ju zaujímalo v tejto oblasti alebo v tých oblastiach? Ma úplne vzdelanie alebo to bol iba nejaký kurz?

budúce ciele
Čo má v pláne robiť s jej titulom a / alebo kariérou? Má v súčasnej dobe nejaké povýšenie v jej pamiatkach?

čo chce od partnera
Len pre Kristove rany neskúšajte sa smiať a povedať „oh znie to ako ja!“. Keď vráti otázku,  môžete preukázať, že máte štandardy, stačí sa usmievať a zaujímať, keď hovorí. Nebude to dlho trvať keď povie všetko čo si predstavuje. Buďte pripravení na to, aby vám to bolo vrátené a mohli povedať čo si naozaj myslíte. Väčšinu času vám dám rovnakú odpoveď, všetky ženy vám dajú nejakú kombináciu zábavného, ​​inteligentného, ​​zameraného na cieľ atď. Pravdepodobne budete tak zvyknutí počuť tieto odpovede, budete sa musieť zdržať smiechu.

country

koníčky / záujmy
Ide o to, čo robí pre zábavu sama a s priateľmi. Toto je miesto, kde skutočné plody ťažkej práce prichádzajú počas rozhovorov. Všetko ostatné je povinnejšia konverzácia, aby ste zistili informácie, niekto má záľuby a to, čo robia pre zábavu, je to, na čo sú skutočne vášniví. Záľuby a záujmy sú skutočným znamením, ak sa chystáte pracovať na vašom novom vzťahu. Ak obaja milujete určitý žáner filmov, hudby, televízie atď … potom ste naštartovaní aby ste hneď na to skočili. Ak obaja máte radi hry alebo konkrétny šport, tak je život omnoho krajší.