Ľudia majú často pocit, že táto doba je úplne mimo. Že žiadna zo žien nie je prirodzená, že sa často hrajú na to, čo v skutočnosti vôbec nie sú. A možno majú v niečom aj pravdu. Minimálne v tom, že ženy často preháňajú starostlivosť o seba a už vôbec nevyzerajú prirodzene. To sa stáva vtedy, keď sa to preženie. Ak sa však o seba starajú, nie je to nič, čo by ste im mali vyčítať. Aj ja som to občas veľmi prehnala a vyzerala som, ako hračkárska bábika. Napriek tomu sa dá byť upravená aj tak, že má verejnosť pocit, že na sebe vlastne nič nemáte. Ako však na to?

rudé nehty

Nebuďte v strese, že pri najlepšom vylepšení nebudete vyzerať prirodzene.

Vo všetkom môžete nájsť aj zlatú strednú cestu, aj keď sa vám to možno zo začiatku bude zdať totálne nemožné. Ak však budete veriť svojim inštinktom, uvidíte, že to pôjde. Môžete si dať predĺžiť vlasy, zahustiť mihalnice a môžete mať aj umelé nechty. No keď sa budete snažiť, aby to vyzeralo prirodzene, nemusíte sa obávať. Nemusíte mať napríklad na rukách dlhánske pazúriská, ale môžete mať vkusnú manikúru, ktorá pôsobí prirodzene, aj keď je v podstate iná. Je to len na vás, len na vás záleží.

modré nehty

Všetko má svoje temné a aj svoje svetlé stránky, verte tomu, že je to vždy tak.

Aj mihalnice si môžete nechať predĺžiť tak, aby ste nimi pri žmurkaní neodfukovali papiere. Keď ich budete mať prirodzené, nemusíte sa ničoho obávať. A čo sa týka vašich vlasov, http://www.pluska.sk/izdravie/liecba/strata-vlasov-nie-je-vzdy-geneticka-kedy-treba-vyhladat-lekara.html taktiež ich môžete mať dlhšie, ale to neznamená, že sa budete hrať na princeznú z rozprávky a mať ich dlhé ako Rapunzel. Všetko, čo vyzerá prirodzene, je zvolené správne. Nemusíte mať stresy a nemusíte mať ani obavy. Váš vkus je predsa len to najdôležitejšie a to, čoho by ste sa mali určite držať za každých okolností. Určite sa nenechajte odradiť, len verte tomu, čo sa vám páči. Keď to nepreženiete, budete vyzerať totálne perfektne.