Viete, vždy som bol mužom, ktorý bol hrdý na to, že nemá nikdy s ničím vôbec žiadny problém. Bol som proste prototyp chlapa, ktorý je sám so sebou spokojný a šťastný, ktorý sa proste naozaj môže chváliť vecami, ktoré dosiahol a môže byť proste rád z toho, čo je okolo neho, aký má vzťah s rodinou a so svojou ženou. Ale samozrejme, raz to muselo prísť aj u mňa a jednoducho veci nešli úplne tak, ako som si predstavoval a nebudem klamať, nešli vôbec. Preto sa u mňa dostavili problémy v sexuálnom živote. Vedel som, že potrebujem zlepšenie erekcie.

modelka

Keď muž niečo potrebuje, najprv si to nechce priznať. Teda aspoň do momentu, kým si nesnaží pomôcť sám. Ja som sa však najprv tváril, že žiadny problém neexistuje, že som úplne v pohode a že jednoducho naozaj nepotrebujem s ničím pomôcť a prečo by aj. Bol som sám so sebou spokojný, na čo by mi niečo dobré bolo. Ale žena si veľmi rýchlo všimla, že s ňou akosi nechcem spávať, že proste nejde všetko úplne tak, ako by sme obaja chceli a že už som bol v posteli aj aktívnejší. Vždy som sa staral o ňu a nado mnou som mávol rukou a aj keď sa jej to zo začiatku pozdávalo, neskôr jej bolo jasné, že tu proste niečo nesedí. Takže sme sa rozhodli, že s tým niečo urobíme. Našťastie je veľmi iniciatívna a hneď vedela, že má nejaký problém.

balancování

Preto sme sa hneď veľmi otvorene rozprávali a zistili sme, že by som mal skúsiť určite viagru. Nebol som s tým stotožnený a asi ako každý chlap som sa bránil a tvrdil som, že to nepotrebujem. Ale opak bol pravdou. Naozaj som to potreboval a som vďačný mojej žene, že to so mnou nevzdala. Inak by sme spolu asi doteraz ešte nespávali a ja by som sa hlúpo tváril, že som úplne nad vecou a že je vlastne všetko úplne v poriadku. Takže som za to vďačný. A aj za moju ženu, že to celé nenechala len tak. Neviem, čo by som bez nej robil.