Ako dieťa som https://www.finance.sk/bankovnictvo/bezne-ucty/ vždy túžila po tom, aby som mala úžasne výrazné oči. Vždy som chcela vyzerať ako bábika. Ako žmurkajúca bábika s obrovskými žmurkajúcimi očami, ktorá nimi každého navôkol odzbrojí. Vždy som potom túžila. A keď som bola staršia, túžila som po tom ešte viac. Jednoducho som chcela byť krásna. A myslela som si, že práve krásnymi očami to dosiahnem. Pre niektoré ženy sú ich silnou zbraňou prsia alebo pekná postava, či pevný zadok. Ja som chcela, aby boli mojou silnou stránkou oči. A verila som tomu, že to aj dokážem dosiahnuť. Nemala som však ešte presne premyslený plán. No vedela som, že naň prídem.

panenka

Je zaujímavé, že práve oči sú niečo, čo si väčšina ľudí všimne ako prvé. A preto som chcela, aby som aj ja mala oči ako bábika. To sa však dá dosiahnuť iba vtedy, keď budem mať poriadne mihalnice. No ako sa to naozaj dá? Jedine vtedy, keď si kúpim umelé alebo 3D. Našťastie, som sa tomu nikdy nebránila. A práve vtedy, keď som si ich dala som pochopila, že práve toto je to, čo som chcela mať. Tešila som sa ako malé dievčatko, ktoré práve dostalo vysnívanú hračku. A to bolo niečo, čo som mala urobiť už veľmi dávno.

modré oko

Niektoré ženy si myslia, že sa takéto niečo hodí iba na ples alebo na nejakú špeciálnu akciu. No určite sami uznáte, že to tak nie je. V dnešnej dobe si môžete dať na seba úplne čokoľvek. Mnohé ženy nosia umelé alebo 3D aj počas bežných dní. Má to svoje výhody, pretože sa nemusia ráno maľovať a vyzerajú, ako keby namaľované boli. Takže práve to beriem aj ja ako výhodu. Aby toho nebolo málo, chlapi sa po mne neustále otáčajú. Ja som vedela, že moje oči budú magnet totálne na všetkých. Aj ženy sa ma pýtajú, čo je na mne zvláštne. Takže je to určite len plus. Verte tomu, že to bude len lepšie a lepšie, no nie? Ja som to odporúčila totálne všetkým mojim kamoškám.