Mali ste niekedy o niečom sen? Mysleli ste na to každý jeden deň a spoliehali ste sa na to, že všetko, čo je pre vás dôležité, je naozaj skutočné? Ja teda neviem, ale pre mňa bolo vždy dôležité najmä to, aby som vyzerala dobre. A áno, možno to bolo trochu povrchné a možno som sa príliš zameriavala na svoj výzor, ale vždy som chcela vyzerať ako tie krásne fotomodelky z magazínov. Ale bolo zvláštne, že som mala vždy hotovú predstavu o tom, ako chcem vyzerať, takže už bolo len na mne, ako to zrealizujem.

umělé řasy

Musíte mať jasnú predstavu, aby sa váš sen mohol naozaj splniť

Keď viete, čo je pre vás naozaj veľmi dôležité, je jednoduché, aby ste všetko mohli urobiť presne tak, akú máte v hlave predstavu. Ale verte tomu, že aj keď si myslíte, že máte nejakú predstavu, keď sa taký uvidíte, možno zistíte, že vaše predstavy boli úplne odlišné. Ja som však vedela, že som chcela mať celý svoj život oči ako bábika. To som však nemohla dosiahnuť, keďže som nemala dlhé mihalnice. Našťastie sa aj toto dá vyriešiť úplne jednoducho, keďže som použila perfektné umelé riasy. Bolo jasné, že presne toto je niečo, čo je dôležité.

kleště

Jednoduchým riešením zvládnete úplne všetko

Tak som sa rozhodla, že budem robiť všetko preto, aby som bola so sebou spokojná. Verte tomu, že sa musíte zamerať na maličkosti a musíte robiť veci hlavne preto, aby sa to páčilo vám. Verte tomu, že všetko, čo vás sprevádza, je len na vás a je krásne, keď môžete povedať, že ste so sebou spokojná a že bude všetko perfektné. Nakoniec je to presne len o vás a o tom, čo chcete so sebou urobiť. Nemyslite si, že sa na to nedá pozrieť aj z tohto hľadiska, skutočne je jednoduché zamerať sa na to, čo je pre vás úžasné. Naozaj si myslíte, že sa s tým dá niečo robiť? Dá, tak na to myslite. Ja som to skúsila a vyplatilo sa mi to, takže sa z toho teším. Teraz som presne taká, aká chcem byť.