Vždy som túžila po tom, aby som mala krásne riasy, preto mi bolo jasné, že jediné, čo môžem urobiť je, že si kúpim umelé, ktoré budem naozaj milovať. Nie každý sa predsa narodil s veľkými očami a s hustými riasami, takže to bolo pochopiteľné. No napriek tomu som dlho nevedela, čo pre ne bude naozaj najlepšie. Bolo mi jasné, že nech sa deje čokoľvek, presne riasy sú to, na čo si musím dávať pozor. Vždy som mala pocit, že mi každú chvíľu z oka vypadnú a že budem chodiť ako hlupák a hľadať ich všade možne a nemožne. No vedela som, že na niektorých veciach aj záleží.

lepidla

Po niekoľkých zlých pokusoch mi to došlo
Nebolo to v riasach, ale v tom, že som používala nekvalitné lepidlo na mihalnice. V tom prípade je jasné, že nech sa deje čokoľvek, asi sa teda veľmi ďalej nepohnem. Takže to už bolo jasné, musela som urobiť všetko preto, aby som našla to najkvalitnejšie, ktoré mi moje riasy udrží pokope, nech sa deje čokoľvek. Našťastie to nie je také ťažké, keď poznáte dobrú značku, a tou bol pre mňa jednoznačne ardell. Ten je týmto všetkým známy a to je jasné.

lepidlo

Používajte kvalitné veci
Ardell je známy tým, že robí kvalitné riasy, ale má aj dobrý spôsob na to, ako ich naozaj na oku udržať. A to je niečo, čoho sa jednoducho len tak ľahko nezbavíte. Takže je jasné, že presne toto je niečo, na čom záleží a čo je pre vás viac, než len podstatné. Verte tomu, že nech ide o čokoľvek, musíte byť pripravená na to, že stať sa môže čokoľvek, takže musíte myslieť na to, čo je pre vás naozaj dôležité. Musíte veriť tomu, že to dokážete a že to bude to najlepšie, čo sa vám môže stať. Potom už môžete vašimi riasami veselo trepotať, nech sa deje čokoľvek. A to je to najlepšie, čo sa vám kedy udialo. Verte tomu. S umelými riasami sa musíte naučiť pracovať, ale nie je to niečo, čo by ste nezvládli. Verte tomu, že takto to naozaj je a nebojte sa.