Mnohý z nás vyhľadávame rôzne druhy oddychu a relaxu. Niekedy sa možno aj vy cítite úplne vyčerpaný a bez energie. Túžite zažiť niečo, čo Vás skutočne naplno nabije novou energiou a vy sa tak budete cítiť opäť ako znovuzrodený? Doprajte si pre mnohých už pomerne známu masáž a teda tantra masáž.

tantra budha

Tantrická masáž Tantradiamond je výnimočná masáž, ktorá z Vás odbúra celkový stres a napätie a naplní Vás novou energiou, iným pohľadom na seba samého ale aj na svoju vlastnú intimitu. Pri tantra masáži dochádza k masáži celého tela a to doslova. V úvode tantra masáže na Vás čaká príjemná a krásna profesionálna tantra masérka, s ktorou hneď v úvode samotnej tantra masáže absolvujete takzvaný namaste rituál, pri ktorom sa spolu s masérkou zjednotíte a spoločne sa tak naladíte na jednu vlnu. Celková tantra masáž prebieha v príjemnom prostredí salóna v súkromných priestoroch určených výhradne len pre Vás a Vašu masérku a preto sa kľude môžete uvoľniť, nik Vás nebude vyrušovať. Po namaste rituále sa oddajte celkovo samotnej tantra masáži, ktorá sa začína masážou hlavy a chrbta, kde príjemnými dotykmi masérky pocítite úľavu a uvoľnenie. Postupným prechádzaním od chrbta prejde tantra masérka k Vašim rukám a chodidlám, čo Vám poskytne opäť neutíchajúcu úľavu a Vaše myšlienky začnú plynúť voľne celou mysľou až do nekonečna.

erotika sex

Samozrejme masérka nezabudne na žiadny kúsok Vášho tela a vy si tak budete vychutnávať masáž skutočne na každom kúsku postupne a nevynechá ani intímne partie, ktoré uvoľnenie vášho tela ešte zintenzívnia. Je možné, že táto tantrická masáž vo Vás vyvolá dávku vzrušenia pri ktorom môžete dosiahnuť orgazmus, čo je ale úplne prirodzené. Nahé telo a príjemné hrejivé dotyky masérky nenechajú nikoho chladný a preto sa uvoľnite a užívajte si túto doslova ozdravnú tantra masáž. Po jej absolvovaní sa presvedčíte o tom, že nie je masáž ako masáž a tantra masážam sa skutočne nevyrovná klasická rehabilitačná masáž. Tu zažijete niečo výnimočné.