Viete ako si vybrať správny matrac, ktorý bude pre Vás ten najvhodnejší a ktorý Vám poskytne pohodlie, úľavu od zdravotných ťažkostí a relax po namáhavom dni? Ponuka matrace Vám poskytne odpovede, kvalifikovaný prehľad, odborné poradenstvo, výhodné cenové ponuky aj vrátane akciových zliav a čo je najdôležitejšie vždy vysokú kvalitu. Ponúkané matrace si môžete vybrať z dvoch základných skupín matracov, buď pružinových alebo sendvičových, ktoré majú rôzne prevedenia, cenové skupiny, mnohé ortopedické efekty, rozmery a zdravotné účinky.

mäkký a pohodlný matrac

Výber matraca nie je jednoduchá záležitosť, odborné poradenstvo je naozaj dôležité a možnosť vyskúšania matraca je pre Vás pridaná hodnota. Profesionáli Vám na základe informácii o Vašom životnom štýle, tempe, pracovnom vyťažení, aktuálnych zdravotných problémoch, Vašej obľúbenej polohe v spánku odporučia matrac vhodnej tvrdosti, vhodného zloženia s čo najlepším zdravotným a ortopedickým efektom.

Pre aktívnych ľudí je najvhodnejšou voľbou matrac s dostatočnou tvrdosťou, naopak pre ľudí s prácou za počítačom a za stolom a rovnako aj pre seniorov sú vhodné matrace s nižšou tvrdosťou. Chrbtica sa do nich zaborí a matrac je pre ňu vhodnou oporou. Ponúkané matrace majú odborný a profesionálny kredit, odporúčajú ich ortopédi, rehabilitační pracovníci a sú zárukou kvality aj v prvotriednych hoteloch, kde poskytujú hosťom kvalitu, relax a dokonalý odpočinok.

kvalitné hotelové matrace

Ponuka je v rôznych cenových kategóriách, od ekonomicky výhodnej triedy až po maximálny luxus matracov s ortopedickým efektom priamo pre Vás. Všetky sú vo vysokej kvalite, vyrobené z výhradne prírodných materiálov s antimikrobiálnymi a anti alergickými účinkami, čo je v dobe častých alergií veľkou výhodou. Podobne je to aj s ponukou poťahov na matrac, sú hygienicky nezávadné, ľahko sa udržiavajú, perú, majú antialergické a anti mikrobiálne vlastnosti. Inšpirujte sa ponukou a doprajte si správnu spánkovú hygienu, mäkký a pohodlný matrac a obnovte si životnú energiu.