Každý z nás potrebuje raz začas úplné uvoľnenie, vypnutie a odreagovanie sa od svojich bežných problémov. Existuje mnoho kúpeľných pobytov, ktoré sú na takýto relax ako stvorené. No vedeli ste, že sa môžete uvoľniť aj pri tantrickej masáži? Či už máte každodenné starosti alebo si iba túžite spríjemniť váš deň, táto ponuka je práve pre vás. Zažijete tu nezabudnuteľný zážitok, ktorý vám zaručí vytrhnutie z každodennej rutiny.

1640111

Tantrický salón nájdete v hlavnom meste Slovenska, Bratislave, kde vás privítajú vyškolené profesionálne masérky. V ich spoločnosti bude prebiehať celá masáž. V miestnosti plnej príjemnej hudby a jemných vôní sa masáž začne Namasté rituálom. Tento rituál pochádza pôvodne z Indie a je základom každej tantrickej masáže. Potom sú vám stimulované ruky, nohy, brucho až sa pomaly prechádza k intímnym partiám. Väčšinou dosiahne zákazník skvelý orgazmus, no ten nie je cieľom masáže. Cieľom je naopak uvoľnenie spojené s regeneráciou pomocou sexuálnych stimulov. Takýto druh masáže nie je určený len pre slobodných ľudí, ktorým chýba dotyk. Zvyknú ju absolvovať aj zadaní, či dokonca páry spolu. Tantra dokáže pozitívne okoreniť sexuálny život dvoch ľudí a poznať lepšie toho druhého. V salóne si môžete vybrať konkrétny program tantry, máte na výber z množstva rôznych programov.

C5BRHz_WYAAYNXJ

Pre tých, ktorí ešte tantru nepoznajú je však dôležité poznamenať, že v tantrických salónoch nie sú poskytované žiadne sexuálne služby. Častokrát si totiž zákazníci myslia, že masérky vám poskytnú tieto služby a potom dochádza ku zbytočným nezhodám. Je potrebné dodať aj to, že zákazníci musia byť triezvi a nesmú mať kožné či infekčné choroby, ktoré by mohli ohroziť aj masérku.

Ak sa vám ponuka zapáčila, neváhajte a vyskúšajte tantru! Už dávno nie je tabu ísť sa uvoľniť pomocou sexuálnej stimulácie, niet dôvodu sa ostýchať alebo hanbiť.