Prečo by sme sa o seba nemali starať? Uvedomujú si niekedy ženy, ako sú vlastne vnímané? Keď sa o seba nestaráme, pôsobíme zanedbano a keď sa o seba staráme, vyzeráme, že sme príliš zahľadené do seba. Je to podľa vás normálne a bežné? Pretože my sme presvedčení o tom, že to teda ani normálne a ani bežné nie je. Žena by mala robiť všetko tak, ako to cíti. Ak sa cíti dobre nenamaľovaná a s prírodnými vlasmi, mala by chodiť vonku tak, nech sa deje, čo sa deje. A naopak, ak sa chce o seba starať, nosiť umelé mihalnice, bláznivý účes a výraznú manikúru, mala by to tak robiť.

červený uv gel

Mnohí ľudia si myslia, že keď má žena upravené rukyvenuje príliš veľa pozornosti svojmu výzoru. Nepripadajú vám tieto názory trošku staromódne a predpojaté? Mnohí ľudia veria, že práve podľa rúk môžete posúdiť človeka. Čo tak napríklad podanie ruky? A ženy, ktoré pracujú v službách alebo sú neustále v styku s inými ľuďmi musia vedieť, že jednoduchá a upravená manikúra je základ.

Nie každá z nás má však dostatok času pre seba. Chodíme do práce, staráme sa o domácnosť, učíme sa s deťmi. Vykonávame niekoľko prác naraz. Práve preto naozaj nemáme čas na pravidelné chodenie ku kaderníčke alebo ku kozmetičke. Snažíme sa najviac, ako sa len dá. No napriek tomu to občas zaškrípe. A vtedy máme naozaj chuť urobiť si perfektnú manikúru. Nedosiahneme ju však len takým obyčajným lakom, ktorý sa zmyje po jednom umytí riadu. Nie. Potrebujeme niečo viac. Niečo, čo skutočne vydrží.

růžový gel

Našťastie, existuje množstvo možností, ako manikúra naozaj vydrží. Jednou z nich je napríklad uv gel na nechty, vďaka ktorému sa určite nemusíte báť. Môžete sprchovať svoje deti, utierať prach, umývať riad a ešte sa aj venovať všetkým ostatným činnostiam. Je len na vás, akú farbu zvolíte, ale verte tomu, že budete spokojná. Je to niečo, čo naozaj každá žena ocení. A my sa im teda vôbec nečudujeme.